СПОЖИВАЧАМ

Договiр постачання природного  газу можна скачати тут.

З правами та обов’язками постачальника та споживача можна ознайомитись тут.

Порядок вирішення спорів:

Всі спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору постачання природного газу або у зв'язку з ним, або інші спори, які можуть виникнути під час взаємодії між Постачальником та Споживачем будуть вирішуватись шляхом проведення переговорів і консультацій.

У разі неможливості досягнення згоди Сторін в процесі переговорів і консультацій, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення суперечки до Регулятора чи його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України.

Врегулювання суперечок Регулятором чи його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до Регулятора чи його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.

Контактний телефон: +38 (097) 324-15-05

Відповідальна особа: Бойко Вікторія Григорівна 

Адреса:01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська, будинок 13, оф.3

Режим роботи: Понеділок - Пятниця с 9.00-18.00. Вихідні: суббота, неділя

Листування здійснюється за юридичною адресою: 01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська, будинок 13, оф.3

Порядок подання споживачами звернень:

Звернення, скарги та претензії споживачів стосовно якості постачання електричної енергії та природного газу повідомлення споживачів про загрозу небезпеки мають бути оформлені у письмовій формі і надані поштовим зв'язком на адресу ТОВ "ЕНЕРДЖІКС":

01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська, будинок 13, оф.3,

або на електронну адресу - energy_x@ukr.net

Отримані звернення, скарги, претензії та повідомлення споживачів розглядаються у порядку та строки, встановлені Правилами користування електричною енергією і чинним законодавством України.

Контактний телефон: +38 (097) 324-15-05

Відповідальна особа: Бойко Вікторія Григорівна 

Загальні умови постачання природного газу:

Нормативна база: