Борг ДП “Гарантований покупець” перед ДП “НАЕК «Енергоатом”

Борг ДП “Гарантований покупець” перед ДП “НАЕК «Енергоатом”

Підрозділ державного підприємства “Енергоатом” – “Енергоатом-Трейдинг”, оцінив заборгованість державного підприємства “Гарантований покупець” за лютий -березень 2020 р. у більше ніж 5 мільярдів гривень. Борг ДП “Гарантований покупець” за лютий складає 3 мільярди гривень.

Виходячи з останньої інформації, отриманої від ДП “Гарантований покупець”, підприємство заборгувало за електроенергію у березні понад 800 млн грн, а оплата за березень складатиме лише 40%.

ДП “Енергоатом”, при цьому, заборгувало національній енергетичній компанії “Укренерго” 400 мільйонів гривень, що негативно впливає на її фінансовий стан.

Як зазначили в національній енергетичній компанії, нестача коштів загрожує виконанню ДП “Енергоатом” програм із підвищення ефективності, надійності та ядерної безпеки. Дефіцит коштів ускладнює закупівлю ядерного палива, виконання виробничої програми, сплату податків та своєчасну виплату заробітної платні. Для вирішення фінансових проблем обмежили продаж електричної енергії ДП “Гарантований покупець”.

Залишити відповідь

Закрити меню