Виконуючий обов’язки НЕК “Укренерго” залишив посаду

Виконуючий обов’язки НЕК “Укренерго” залишив посаду

Виконуючий обов’язки голови правління національної енергетичної компанії “Укренерго” Всеволод Ковальчук заступив на посаду у жовтні 2015 р., за час його роботи в компанії були проведені важливі інституційні зміни, які базувалися на європейських правилах та принципах. Основні події за цей час — підписана угоди про можливість інтеграції об’єднаної енергетичної системи України до ENTSO-E та впровадження нового ринку електричної енергії.

Наглядовою радою енергетичної компанії виконуючим обов’язки голови правління призначено Володимира Кудрицького на період з 27-го лютого і до офіційного завершення конкурсу на посаду.

За словами Всеволода Ковальчука, він забезпечив впровадження реформ у енергетичній компанії, створив умови для функціонування ринку електричної енергії та інтеграції енергетичної системи України в  ENTSO-E та успішно виконав свою роботу. За словами Володимира Кудрицького, НЕК “Укренерго” продовжить залишатися незалежним системним оператором,  виконуючи всі необхідні функції з метою гарантування надійної роботи енергетичної системи. Зберігатимуться та виконуватимуться принципи управління, не зміняться стратегічні цілі.

Залишити відповідь

Закрити меню