Вихід Tesla Energy на ринок Європи

Вихід Tesla Energy на ринок Європи

Компанія Tesla збирається стати в Європі універсальним постачальником рішень у сфері енергетики для приватних клієнтів.

Tesla провела масштабні дослідження у Німеччині для визначення пакету послуг, який схилить німців обрати не місцевих традиційних постачальників, а  Tesla. Найбільшу зацікавленість виявили до об’єднаного контракту установки  домашньої станції зарядки електромобілів, сонячних панелей Tesla Solar і акумулятора Tesla Powerwall.

В Європі основними конкурентами  Tesla, які постачають чисту електроенергію, є  компанії Greenpeace Energy,  Polarstern,  Lichtblick і  EWS Schonau. Усі вони працюють у Німеччині понад 10 років, розвиваючи систему відновлюваної енергії.

Компанія Tesla має намір копіювати стратегії конкурентів зі ставкою на екосистему і особливі пропозиції для майбутніх покупців електромобілів.

Компанія Tesla провела опитування, щоб з’ясувати, які фактори можуть схилити споживачів змінити постачальника енергії, та перерахувала потенційні бажання клієнтів. У анкеті на опитування описаний “перспективний енергетичний пакет”, який поєднує ключові продукти Tesla і є універсальним рішенням.

Схоже, компанія Tesla Energy готується до захоплення енергетичного ринку Європи. Енергоплатформу  Tesla Autobidder сзвалили для роботи в Європі наприкінці липня 2020 р.

На думку Ілона Маска,  Tesla Energy уже вийшла на рівень прибутковості, і в майбутньому зможе перерости автомобільний бізнес і стати основним джерелом доходу компанії.

Залишити відповідь

Закрити меню