Державні банки готові кредитувати державне підприємство “Гарантований покупець”

Державні банки готові кредитувати державне підприємство “Гарантований покупець”

За умови гарантій від Кабінету міністрів України державні банки “Укргазбанк” і “Ощадбанк” готові кредитувати державне підприємство “Гарантований покупець” на суму 3 млрд 400 млн грн, щоб покращити його фінансове становище і надати можливість розрахуватися виробниками електроенергії.

Як повідомила 8-го травня Наталія Канарська, перший заступник директора державного підприємства “Гарантований покупець”, представники підприємства звернулися звернулися до “Укргазбанку”, Європейського банку реконструкції та розвитку, Світового банку, “Ощадбанку”, Банку німецького уряду і Європейського інвестиційного банку. Під гарантії уряду України “Укргазбанк” готовий надати кредит на 2 млрд грн, “Ощадбанк” – на 1 млрд 400 млн грн.

Наталія Канарська також повідомила, що наразі встановлена на ринку “на добу наперед” ціна не дозволяє підприємству заробити кошти для виплати виробникам із відновлюваних джерел.

Як зазначила Наталія Канарська, з метою покращення фінансового становища державного підприємства потрібно зняти цінове обмеження на ринку “на добу наперед” після карантину і надати можливість працювати за прямими договорами.

Залишити відповідь

Закрити меню