Державні гарантії для “Укренерго”

Державні гарантії для “Укренерго”

Як повідомляє видання ExPro, тепер відповідно до законопроекту № 4119 Верховної Ради України, Кабінет міністрів може надавати державні гарантії національній енергетичній компанії “Укренерго” для оплати боргів перед виробниками електроенергії з відновлюваних джерел. Законопроект прийняли 17-го листопада.

Згідно законопроекту, доходи держбюджету України зростають на 42 млрд 400 млн грн і становитимуть 1 трлн 22 млрд грн. Витрати державного бюджету зростають на 43 млрд грн (до 1 трлн 313 млрд грн).

Компанія “Укренерго” заборгувала державному підприємству “Гарантований покупець” 22 млрд 980 млн грн виплат за “зеленим” тарифом і 6 млрд 900 млн грн — на потреби населення за механізмом покладання спеціальних обов’язків. Підприємство “Гарантований покупець” заборгувало виробникам із відновлюваних джерел 26 млрд 40 млн грн (дані станом на 12-те листопада).

17-го вересня Верховна Рада не прийняла законопроект № 3690, який передбачав право для Кабінету міністрів давати гарантії “Укргідроенерго” та “Укренерго” при отриманні кредитів міжнародних установ.

Залишити відповідь

Закрити меню