Зміна порядку моніторингу торгових операцій

Зміна порядку моніторингу торгових операцій

У національній енергетичній компанії “Укренерго” повідомили про зміну порядку моніторингу операцій на ринку електроенергії із 8-го серпня 2020 р.

Відповідно до Постанови №766 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та житлово-комунальних послуг, із урахуванням змін, внесених Постановою “ 1526, учасникам ринку (за виключенням гарантованого покупця і виробників) заборонено мати від’ємне сальдо зареєстрованих обсягів електричної енергії у будь-якій із окремих зон або у двох торгових зонах одночасно.

Під від’ємним сальдовим значенням мається на увазі, що сумарні обсяги продажу електричної енергії на ринку двосторонніх договорів, на ринку “на добу наперед” і експорту перевищують сумарні обсяги купівлі на ринку двосторонніх договорів, на ринку “на добу наперед” й імпорту.

При порушенні цієї вимоги учаснику ринку скасовуватимуть реєстрацію на ринку двосторонніх договорів на сім календарних днів у одній або обох торгових зонах, при цьому учасник зможе здійснювати купівлю-продаж на ринках “на добу наперед” і внутрішньодобовому.

Залишити відповідь

Закрити меню