Комплексний проект приросту акумулюючих потужностей
Renewable Energy - Sunlight with solar panel. Wind with wind turbines. Rain with dam for hydropower

Комплексний проект приросту акумулюючих потужностей

Приватне акціонерне товариство “Укргідроенерго” разом із агентством США із міжнародного розвитку (USAID) збирається будувати акумулюючі сонячні потужності. Спільний комплексний проект передбачає використання сонячної генерації, акумулюючі потужності та гідростанції.

Запланована потужність сонячних акумулюючих батарей — 212 МВт. До кінця 2020 р. потрібно розробити техніко-економічне обгрунтування проекту.

Ігор Сирота, генеральний директор компанії “Укргідроенерго”, повідомив, що такі проекти, коли задіяні сонячні та вітрові електростанції, гідроакумулюючі електростанції та акумулюючі батареї, успішно втілюються за кордоном. На його думку, завдяки втіленню такого проекту вдасться надати оператору системи передачі повноцінну послугу із регулювання.

Фінансування проекту надаватимуть агентство USAID і Всесвітній банк, і він не розрахований на “зелений” тариф.

До кінця 2020 р. запланований запуск четвертого гідроагрегату на Дністровській гідроакумулюючій електростанції загальною потужністю 325 МВт, приблизно у квітні його введуть у промислову експлуатацію. Враховуючи цей запуск і реконструкцію існуючих гідроагрегатів, потужність зросте до 350 МВт. За словами Ігоря Сироти, за останні десять років приріст нових потужностей складає 1.5 ГВт.

Залишити відповідь

Закрити меню