Можлива дестабілізація ринку через санкції для ДП “Гарантований покупець”

Можлива дестабілізація ринку через санкції для ДП “Гарантований покупець”

За словами прес-служби державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”, у державного підприємства «Гарантований покупець» є законодавча можливість покрити власні збитки для виконання покладених на нього спеціальних зобов’язань на ринку електричної енергії, незважаючи на обмежений підприємству продаж атомної генерації.

За ствердженням ДП “НАЕК “Енергоатом”, ДП “Гарантований покупець” має все необхідне для виконання спеціальних зобов’язань, зокрема, може звернутися до державного регулятора за компенсаційним платежем.

В ДП “НАЕК “Енергоатом” зазначають, що ДП “Гарантований покупець” має повністю оплатити борг для поновлення рівня продажу йому електричної енергії. Обсяг продажу знизили 14-го лютого через заборгованість з 85% до 65% від виробітку. Договір між ДП “Гарантований покупець” та генеруючою компанією передбачає право ДП “НАЕК “Енергоатом” призупинити продаж електричної енергії при порушенні строку оплати платежу згідно договору та за наявності боргу.

У прес-центрі ДП “Гарантований покупець” повідомили, що обмеження на продаж електроенергії може дестабілізувати ринок, накопичити штрафні санкції та поставити під загрозу виконання спеціальних зобов’язань.

Залишити відповідь

Закрити меню