Спеціальне мито на електроенергію з Росії

Спеціальне мито на електроенергію з Росії

Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, запропонував введення з 1-го квітня цього року спеціального мита в розмірі 65% імпортовану в Україну електричну енергію та енергетичне вугілля, за виключенням антрациту, з Російської федерації. 18-го березня Кабінет міністрів України підтримав його пропозицію.

У проекті рішення Ігор Петрашко зазначав, що додаткове мито пропонується ввести для електроенергії та всіх видів вугілля, за виключенням антрациту та коксівного вугілля для металургійної промисловості та енергетики.

Своїм рішенням Кабінет міністрів України вносить зміни в Постанову

«Пропонується введення додаткового мита для електричної енергії та всіх типів вугілля, крім антрациту та коксівного для енергетики та металургійної промисловості, з 1 квітня 2020р у розмірі 65%. Просимо підтримати з доопрацюванням протягом трьох днів», – прокоментував проект рішення міністр економіки.

Даним рішенням Кабімн вніс зміни в в Постанову «Про запровадження спеціального мита на окремі товари походженням з Російської Федерації, що ввозяться на митну територію України», яка діє з 17-го липня 2019 р.

Залишити відповідь

Закрити меню