Тестування енергоблоків атомних електростанцій

Тестування енергоблоків атомних електростанцій

12-го жовтня спеціалісти компаній “Енергоатом” і “Укренерго” закінчили тестування систем збудження енергоблоків АЕС, яке провели спільно із міжнародними консультантами.

Отримання результатів тестування — останні дані, які потрібні для виконання кількох положень угоди про майбутню синхронізацію об’єднаної енергосистеми України та європейської енергомережі ENTSO-E. Отримані дані використають, щоб створити спільну математичну модель синхронного функціонування обох енергетичних систем.

Останніми провели тестування двох енергоблоків Южно-Української атомної електростанції (9-те та 12-те жовтня). У серпні проводили тестування енергоблоків Запорізької та Рівненської АЕС. За січень-квітень 2019 р. випробували системи збудження і регулювання 11 енергоблоків на 8 українських тепло- і гідроелектростанціях і електроцентралях. Дані випробувань є задовільними.

Володимир Кудрицький, голова правління компанії “Укренерго”, повідомив, що моделювання проведуть за підтримки USEA і USAID. Виконано значну частину заходів для підготовки енергетичної системи України до роботи в режимі ізольованості.

Володимир Кудрицький також уточнив, що важлива умова для подальшої інтеграції — це сертифікація компанії “Укренерго” в якості системного незалежного оператора. Для проведення сертифікації потрібні зміни в Законі “Про ринок електроенергії”.

Залишити відповідь

Закрити меню