Експорт та імпорт

Експорт та імпорт

З 1 липня 2019 року в Україні запрацював повномасштабний ринок електричної енергії. Старт нової моделі ринку дозволив відкрити комерційний імпорт електроенергії в Україну.

Географічне розташування та наявність потужних міждержавних ліній електропередачі ОЕС України дозволяє забезпечувати значний обмін електроенергією з енергетичними системами країн Європейського Союзу (Угорщини, Словаччини, Польщі та Румунії) та енергетичними системами країн СНД (Росії, Білорусі, Молдови).

ОЕС України розділена на дві частини. Основна частина ОЕС України працює паралельно з енергооб’єднанням країн СНД та Балтії, а інша – «Острів Бурштинська ТЕС» – у складі об’єднання електроенергетичних систем континентальної Європи ENTSO-E.

EnergyX відкрита для пропозицій у рамках міжнародного співробітництва з експортно-імпортних поставок електричної енергії як в Об’єднаній енергетичній системі (ОЕС), так і в “острові Бурштинської ТЕС”.

Імпорт електричної енергії в Україну сприяє поліпшенню конкуренції, що може привести до зниження ціни на електроенергію для промислових споживачів.

У разі наявності пропозицій щодо експортно-імпортних поставок звертайтеся на нашу електронну пошту energy_x@ukr.net або за телефоном +38 (097) 324-15-05

Закрити меню