Електрична енергія

Електрична енергія

Двосторонні (прямі) договори – це позабіржовий сегмент, на якому ціноутворення здійснюється на основі двосторонньої домовленості сторін. Вони дозволяють сторонам захищатися від цінових ризиків та можливого дефіциту.

Учасниками ринку двосторонніх договорів є виробники, електропостачальники, оператор системи передачі – «Укренерго», оператор системи розподілу, трейдери, гарантований покупець та споживачі.

Учасники ринку двосторонніх договорів можуть вільно обирати контрагентів, укладати договори у довільній формі та за домовленістю сторін.

Істотною умовою двостороннього договору повинна бути відповідальність за небаланс, у разі невиконання договору. Обов’язковою вимогою виконання такого договору є його реєстрація в системі оператора системи передачі – Market Management System (MMS).

Сторони двосторонніх договорів повинні реєструвати відповідні погодинні обсяги електричної енергії кожного торгового дня. Закриття воріт для реєстрації відбувається об 11:00 Д-1 (за один день до торгового дня).

Порядок укладання двостороннього договору з EnergyX:

1. Ознайомитися з умовами договору купівлі-продажу електричної енергії, розміщеного на нашому сайті.

2. Визначитися з основними умовами співробітництва: бажаний обсяг електричної енергії, тип навантаження, тривалість співпраці;

3. Заповнити Опитувальний лист та надіслати на нашу електронну пошту energy_x@ukr.net.

6. Отримати відповідь від нашої компанії про можливість укладання угоди.

7. Співпрацювати на взаємовигідних умовах.

Виникли питання? Звертайтеся до наших консультантів за більш детальною інформацією.

Закрити меню