Поступове виведення в резерв енергоблоків атомних електростанцій

Державне підприємство “Національна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” через системні обмеження в кінці квітня виведе в резерв третій енергоблок Рівненської атомної електростанції із потужністю 1000 МВт, це вже другий блок, що виводять…

Читати далі
Закрити меню