У Міністерстві енергетики планують посилити кібербезпеку енерегичного сектору. Буде створено проєктний офіс з метою залучення технічної міжнародної допомоги, організації центру кібербезпеки в енергетичному секторі та проведення аудиту нинішнього стану кібербезпеки.
Ольга Буславець, виконуюча обов’язки міністра енергетики, повідомила, що у Міністерстві енергетики розпочали активну роботу над створенням ефективної в умовах сучасності системи кібербезпеки.
У Міністерстві уже розробили план заходів для підвищення сталості кібербезпеки у енергетичному секторі.
Ключові моменти плану:
провести секторальний аудит поточного стану кібербезпеки критичної інфраструктури;
створити секторальний центр кібербезпеки;
створити проєктний офіс для залучення технічної міжнародної допомоги та координації.
