Кібербезпека в енергетичному секторі

У Міністерстві енергетики планують посилити кібербезпеку енерегичного сектору. Буде створено проєктний офіс з метою залучення технічної міжнародної допомоги, організації центру кібербезпеки в енергетичному секторі та проведення аудиту нинішнього стану кібербезпеки.…

Читати далі
Закрити меню